| topcat a întrebat:

Sunt singurul care nu a fost impresionat de filmul Avatar? happy
Nu e nici pe departe cel mai bun film al anului 2009.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu e filmul anului 2009 insa e un film bun.Se vede ca merita fiecare cent cheltuit.Pe mine nu ma prea atrag povestile astea S. F de aia nu prea mi-a placut dar sunt de admirat efectele, grafica, muzica si nici povestea in sine nu e rea dar numai pentru amatorii de gen.Eu una nuhee hee

| costymaximus a răspuns:

Vino cu un argument(exemplu de film)la cele spuse de tine.Momentan traim sub impresia momentului actual al vizionarii filmului, dar nu poti spune ca nu ti-a placut Avatar.Nu o fi el "cel mai bun"dar e frumos si ca subiect si ca imagine, etc.

| PiCcaCciu a răspuns:

Eu zic ca e cool filmul. Imi place mult. straight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| Dianna a răspuns:

Daca tu puteai sa faci asa ceva in paint inseamna ca aia chiar sunt prosti care au facut filmu. Dar nu, nu poti face asa ceva in paint deci au avut o idee destul de originala in tot ce au facut. Mie nu mi se pare prost filmul dar nici exceptional, e acceptabil avand in vedere evolutia actiunii. Intr`adevar nu sunt multe lucruri care ar putea sa impresioneze la acest film insa e bun.Parerea mea proprie si personalalaughing :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mie mi se pare foarte prost filmu`laughing, adica tot tot ii facut pe comp, ce`s cu "spiridusii" aia?laughing Aia pot sa-i fac si eu in paint`oh go on. laughinglaughinglaughing