| Raul a întrebat:

Suntete din iad...sau rusi sunt prea betivi...metionez ca e real ...in perioada comunistilor...
http://www.youtube.com/watch?v=iBIZapcMoZg
...nu stiu ce sa mai zic:(

10 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Cred ca iai speriatrolling on the floor pe toti de nu mai zice nimeni cevaworried

| antonius74 a răspuns:

In primul rand: documentarul din care s-a extras filmul ala e facut de niste fanatisti religiosi din suedia. personal, nu cred in Iad ca locul ala unde flacarile ard si dracul face supa cu noi. totusi, daca ar fi fost adevarat, cineva ar fi continuat cercetarile in 40 de ani!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nici noi nu stim ce sa mai zicem! se vede. laughing

| Raul explică:

Serenya(la naiba)...nu zice nimeni nici?

| Raul explică:

Hai ma credeti sau nu...ca nu-mi bat gura degeaba..ma uit la meci ce naibaalaughing)

| faranume a răspuns:

Ciudatstraight face

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa mai zic... Studiez religia de cand sunt mica si fac parte din grupul tinerilor greco catolici din orasul meu. Am mai vazut si acolo filmulete. Voi pune o intrebare si despre chestia asta.
Da, iadul exista. Toata lumea stie. Dar nu stie nimeni cat de groaznic este. Cand esti in iad esti un om de foc. E groaznic. Nu arzi si mori ca sa nu mai simti. Arzi in continuu si in chinuri. Este groaznic sa te gandesti, cand pe noi ne doare doar cand atingem cu mana de flacara lumanarii. Oricum nu trebuie sa ne pierdem si sa devenim doar cu religia si doar cu asta. Trebuie sa stim ca suntem oameni. Sa treaim vremurile care ni s-au dat ca om. Sa traim si spiritual stiind ca dumnezeu exista si sa ne dorim sa fim cat mai aproape de el asa cum suntem noi.

| abis a răspuns:

E fake.

| dizzyizzy a răspuns:

Naspa. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asta e o parte din documentarul "Ingerul Digital". E adevarat ca in aceea perioada, orice avea eticheta din asta, era ingropat imediat si nu mai afla nimeni. totusi, nu putem avea nici incredere morbida in tot ce aflam. parerea mea: nu exclude varianta, dar pana nu auzi cu urechile tale, nu crede