| pink07 a întrebat:

Suntt ff trista sad.
nu stiu parca` nu am chef de tine
ce trebuie sa fac sa mi se schime starea asta?straight face

Răspuns Câştigător
| annie_9752 a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Aaa...pai e usor. Te concentrezi putin si te gandesti:"Sunt trista cumva? Accept asta fara sa fac nimic? Ciudat, din cate stiam eu nu sunt asa.Nu pot sa nu incerc sa inving tristetea; nu e posibil ca ea sa imi vina de hac.Si daca totusi nu pot sa o inving, as putea sa uit de ea, dar cum? A, da! Asta e! Pot sa ascult muzica frumoasa, pot sa ies cu prietenii(apropo, cat de frumos e afara astazi)sau pot sa urmaresc un filmulet de genul: http://www.youtube.com/watch?v=Nt4aWojF9Rg&feature=related sau http://www.youtube.com/watch?v=xc2L2DkIK-w&feature=related. Acum, ca tot am vazut asta, cred ca am datoria de a ma intrebaAcum stiu ce am de facut!"
Si gata, totul se schimba dupa ce iti spui asta!

Cam astea sunt lucrurile pe care trebuie sa le faci! Totul tine de puterea ta de concentrare, de dorinta ta de a schimba ceva!

Eu am avut intotdeauna o vorba:Invata sa compari suferintele tale cu ale altora pentru a realiza cat esti de fericit!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

Iti doresc o zi plina de veselie! Fii fericita!

3 răspunsuri:
| annie_9752 a răspuns:

Nu mi s-a postat ceva din raspuns si completez acum:Acum, ca tot am vazut asta, cred ca am datoria de a ma intrebaAcum stiu ce am de facut!"

Nu stiu de ce nu mi s-a postat partea aia.Imi cer scuze!
O zi buna!

| annie_9752 a răspuns:

Nu inteleg de ce nu mi se posteaza o parte! Mai incerc o data!

Acum, ca tot am vazut asta cred ca am datoria de a ma intreba"Eu oare chiar sunt trista? Chiar ma enerveaza totul?"Acum stiu ce am de facut!

Sper sa mearga de data asta! O zi buna!

| カルメン a răspuns:

Eu cand sunt deprimata sau foarte trista asc o mel "energica" de genul black eyed peas-boom boom pow sau pump it sau ma uit la filmulete haioasehappy