| AvalohAlyn a întrebat:

Teatru,film sau muzica? Ce preferati?
Eu pe toate 3.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Desigur că pe toate trei, dacă nu suntem obligaţi să facem o alegere (ar fi fost una grea, să ştii).

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu le prefer pe toate, timpul însă de vină!
Pa, pa.

| Pricked a răspuns:

Film.

| xOanax a răspuns:

Fil si muzica happy Imi dai o fundista?hee hee

| Loredana_Lory_1998 a răspuns:

Eu filmmm

| Weider a răspuns:

Filme si muzica. (e gratis si relaxant, le ai la dispozitie oricand prin internet) laughing

| foxsilver a răspuns:

Mergand pe ideea ca muzica s-a nascut, a aparut inaintea omului pe pamant, eu aleg muzica.

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si eu, dar timpul si banii

| Gregory a răspuns:

Salut. Şi eu le prefer pe toate trei, însă la teatru nu am mai mers de mult timp, deoarece la noi oraşul este mic şi se organizează foarte rar. happy