| Snaker a întrebat:

Tocmai mi am facut cont pe farmerama si as dori daca in schimbul unei funde imi poate spune cineva nivelele...Multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| Yzzabella a răspuns:

1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10... 98, 99, 100
cel putin asa cred pentru ca si eu joc farmerama si sunt lvl 29, dar pana acum nu am vazut pe altcineva find lvl 100(cel putin eu ), insa farmerama este foarte asemanator cu burn buddy si aici cel mai mare lvl pe care l-am vazut a fost lvl 168 happy

| alexutu23 a răspuns:

Eu joc farmerama de 3 ani si am nivel 70 am debocat farmerama am peste 70 de plante si de fiecare cereala am cate 1000 de fiecare, si o fosta ruda de a mea a avut nivel 400.Eu vand contul cu 300de lei daca il vrei contacteaza pe numarul. 0760889528. Funda?