| Strongman a întrebat:

Tocmai mi-am pus de la upc net si am primit um modem cisco epc3208 care nu stiu daca indeplineste si functia de router wireless. Voi ce ziceti? Dau funda am mare nevoie de acest raspuns! Multumesc

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Nu are wireless.pentru ca nu am vazut sa scrie pe el .wireless...de obicei modemurile care au asa ceva, au o antena pe o parte, si scrie wireless.deci,nu are.e un modem obisnuit, cu net prin cablu.

| soul2soull a răspuns:

Are wireless nu ai vazut ca vine si cu o antenutza in partea stanga?

Meniul este destept permite blocarea atacurilor care duc la spargerea retelei wifi si multe altele i-ai dat si tu intr-un browser firefox sau opera 192.168.1.1?

sunt multumit de el si ca modem si ca router am accesat reteaua de la vreo 300 de metri in linie dreapta cu al meu Sony vaio big grin