| bkb300 a întrebat:

Toradora sau Kaicho wa maid-sama!? sau daca mai stiti unu amuzant ca lovely complex da in principiu care vi se pare mai tare din primele doua?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Toradora inca nu l-am vazut, dar o sa ma uit. Dar nu cred ca o sa fie mai bun ca si Kaicho wa maid sama.
Si alt anime romance + comedie este rosario vampire, dar mie unul nu mi-a placut foarte mult, ba chiar in sezonul 2 m-a cam plictisit.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult Kaichou wa maid-sama, am vazut primul sezon as vrea sa apara si al doilea, este un anime foarte frumos romantic si foarte amuzant laughing sper ca te-am ajutat!

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Toradora este mult mai amuzant dar si Kaicho wa maid-sama este amuzant. Eu zic sa te uiti la Toradora prima datawinking. Kimi ni Todoke si Bokura ga Ita sunt niste animeuri asemanatoare lui Lovely Complex insa nu sunt la fel de amuzante, in schimb sunt niste povesti romance absolut superbe

| ToLoveRu a răspuns:

Toate 3!laughing
Sunt foarte tare si f, f, f romantice!big grin
In rest eu am vazut multe anime-uri romantice printre care se numara si:
- Special A(must see!)
- Tokyo mew mew
- Nana(must see!)
- Clannad si Clannad: After Story
- Ouran high school host club(must see!)
- Bokura ga Ita
- Itazura na Kiss(must see!)
- Kimi ni Todoke
- Kimi ni Todoke II
- Hana Yori Dango

Acestea sunte cateva dintre nenumaratele anime-uri vizionate de mine. Cele cu "must see" de aproprie mai mult de comedia pe care ti-o doresti. Celelalte sunt mai romantice asa smug

Oki, atunci! Vizionare placuta!:*

| otakunekochan a răspuns:

Toradora e mult mai bun