| NemNUZ a întrebat:

Tot nu am inteles de ce e asa de important meciul de la Wrestlemania 28 dintre John Cena si The Rock? Se intampla ceva daca pierde careva sau e doar asa?

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Sa vada care ii mai bun... si cena o zis ca se retrage daca pierde... si asa important ii ca meciu o fost stabilit la wrestelemania de anul trecut si ii cam primul meci la westlemania stabilit cu un an inainte

| TheAvenger a răspuns:

Haa. și eu abia aștept wrestlemania 28. vă dați seama. Taker vs. HHH cu HBK arbitru special..vis..8->. 19-01 sau 20-0? dar, revenind la întrebare, nici mie nu mi se pare cine știe ce meciul cu cena și the rock..acum cică meciul s-a mutat la cena acasă. nu mai e în miami, la the rock.:-? ..http://wfan.sport.ro/