| kevin1399 a întrebat:

TPU! ajutati-ma si pe mine cu un sfat : daca nu mai imi merge google chrome, desi l-am dezinstalat si instalat din nou, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Instalezi mozila, opera sau internet explorer.

insa daca tu vrei neaparat gaagle chrome [p asata il am si ew si e cel mai bunwinking] ar trebui sa il strgi de peste tot. sai dai un uninstal si apoi sal instalezi din nouwinking sau verifica daca ai cumva virusi pe el de nutsi mai mergewinking

sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Si ce iti trebuie google chrome cand mozila firefox e mai bun decat google chrome

| adsafasa a răspuns:

Buna, ascultama ca nu spun prosti deca nu merge trebuie sa iti instalezi windows-ul si ai grija cum il instalezi ca si eu o patiam dar acum nu o mai patesc ca m-am obisnuit.