| Mirunette_Mirunico_1990 a întrebat:

Trebuie sa-i iau B.F.F-ului meu un cadou pentru craciun,dar cadoul trebuie facut de mana si nu am nici o idee.Ei ii place foarte mult Clawdeen Wolf din Monster High si ma gandeam sa-i fac ceva care sa contina o poza a lui Clawdeen, dar nu stiu ce. Puteti sa ma ajutati?

5 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Fa-i ceva care sa o surprinda sau daca nu o esarfa (e potrivita pentru un cadou), un obiect simbolic(poate un ingeras)etc

| spidy a răspuns:

Eu am primit de la prietena mea un portofel...incearca sa ii iei ca stii tu ca ii place si ce ar avea nevoie...de ex: daca are tel. poti sa-i iei o husa la fel daca are si o tableta, ce vreau sa spun este sa ii iei ceva care crezi ca ii va folosi

| usernameFiRsT a răspuns:

Fai ceva simbolic pentru Craciun o sa-i placa

| SatteliteProBuc a răspuns:

Intra pe
http://forum.computergames.ro
si da o cautare de ex dupa "Venus McFlytrap" - care e o papusa Monster high (cautarea dupa "monster high" da prea multe rezultate).

Sau pe google cauta:
"Frankie Stein site:okazii.ro"

Ai grija ca exista si papusi "replica" - mai ieftine dar proaste, nu merita. Merita doar cele originale.

| Mirunette_Mirunico_1990 explică:

Cadoul trebuie sa fie facut de mine