| Adredemesconf a întrebat:

TU! Mi-ai raspunde la intrebare (orice intrebare care o pot pune) daca ti-as zice ca orice raspuns mi-ai da nu-ti dau funda?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Da, de ce nu? Daca as stii raspunsul cu atat mai mult
Eu raspund la intrebarile care le stiu raspunsul, si nu cersesc fundita(ca altii)

29 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca stiu, ca raspunsul meu ar putea sa te ajute, da, sigur.winking day dreaming

| QuadruplePersonality a răspuns:

Bine'nteles ca da. Uneori raspund si la intrebari care au deja un raspunc cu fundita.
Dar e foarte curios ca nu a spus nimeni NU. Pentru ca sunt unii dupa raspuns mai baga si "fundita?batting eyelashes"

happy

| Petronela a răspuns:

Eu raspund la orice intrebare stiu.

| evoke a răspuns:

Pff. Cersetorii de Funditze. x_x Am vazut o intrebare care era Anonima, iar cea care a raspuns a zis " Fundita plss puppy dog eyes " straight face
Eu as raspundebatting eyelashes Nu -s de aia care cerseste fundite ca altii.oh go on

| Adredemesconf explică:

Inseamna ca nu sunt numai cersetori de funde pe aici, m-am saturat ca multi la sfarsit sa intrebe "funda?", adica pana la urma cu ce te ajuta alea? ok inteleg ca vei fi la mare cautare ca stii sa dai raspunsuri bune dar...totusi... atunci va multumesc si va pup:*

| Adredemesconf explică:

DA...Imi scuzati greseala gramaticalabig grin Am intrat si eu in vacanta!tongue Oricum multumesc pentru corectarebig grin

| Denisaa a răspuns:

Da, eu as raspundehappy

| elyssa20 a răspuns:

Bineinteles ca da.de aceea suntem aici, sa ne ajutam unul pe altul. pupici.

| dot a răspuns:

Da, dar ar fi mai ok daca ai scrie corect.

| JsBeibDOLL a răspuns:

Mdea

| myhay144 a răspuns:

Da as raspunde si daca nu dai funda, m-am chinuit putin pana am inteles intrebarea

| T2S a răspuns:

Nu de fiecare data cand cineva pune o intrebare spune "primul care rasp are fundita" sau "cele mai bune raspunsuri au fundita", si cu toate astea raspunsurile nu au incetat sa apara. Deci da, as raspunde si daca nu mi-ai da funda...

| msonegirl a răspuns:

Nu toata lumea raspunde pentru miraculoasa funda. Eu nu raspund pentru a mi se oferi funda, ci pur si simplu pentru ca-mi place sa dau sfaturi...

Mai greu e de alea/aia care pun la sfarsitul rapunsului "funda?batting eyelashes " de parca ar trebui platit/a pentru raspunsul dat.

| andreiyo50 a răspuns:

Da pentru ca nu stiu la ce ma ajuta funda.

| anonul a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens... daca te pot ajuta o fac si fara fundita, nu vreau sa devin expert TPU asa ca pune-mi orice intrebare happy

| ColoradoM a răspuns:

Logic

| Icsulets a răspuns:

Dap, dc nu?happy esti aici s ajuti oameni, nu s colektionezi "funditsebatting eyelashes"

| Jeremy1 a răspuns:

Da.
Eu nu cersesc niciodata funda si nici nu sunt atras expres de intrebarile in care se spune la sfarsit "dau funda".

| TestoasaRoz a răspuns:

Normaaal... Daca poti ajuta pe cineva de ce sa nu o faci? laughing Nici nu inteleg prea bine ce e cu funditele astea. Mie imi place acest site pentru ca pot cere ajutorul altora iar eu ii pot ajuta pe ei. Funditele astea sunt... de fapt habar n-am ce sunt. laughing

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Da, de ce nu? laughing crezi ca toata lumea cerseste funda? happy

| cmm a răspuns:

Da, AS raspunde daca e ceva serios, dar ai grija ca s-ar putea sa nu mai vrea tastatura sa scrie cand nu sti gramatica - as pune se scrie

| oblivion95 a răspuns:

Eu una ti-as raspunde daca as crede ca raspunsul meu ti-ar putea fi folositor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing iar fundita aia. Eu răspund la orice întrebare la care cred ca pot sa ajut. Nici nu ma uit dacă zice "dau fundita." Exagerata goana asta după fundite. Acum mai noi când răspunzi mai se zice "fundita¿"
Deci răspunsul meu e DA, as răspunde dacă cred ca pot sa te ajut.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te pot ajuta cu ceva da.nu fundita e problema.ci ajutorul pe care pot sa ti-l dau.

| vLd a răspuns:

Nu vad de ce nu? Doar site-ul acesta este www.tpu.to (www.totipentruunu.ro aici nu conteaza funditele ci sa ajuti pe cel care pune intrebarea.

| ciufylovemusic a răspuns:

Da nu prea ma intereseaza funditzele( sunt noua si nici nu prea stiu ce sunt alea cu toate ca vad ca sunt la mare cautare )

| ana0804 a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza funda atata timp cat stiu ca pot sa ajut sau sa fiu cu ceva de folos. pana la urma acesta este scopul site-uluiwinking

| Loredana6 a răspuns:

Da