| maryse_9270 a întrebat:

Twilight sau Interview with the vampire (Interviu cu un vampir), ce alegeti?;
Dar dintre Louis si Lestat? (argumentati)
Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Akira a răspuns:

Interview with the vampire si Louis

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Pai, ambele sunt superi tari! Si il aleg pe Louis ca e vampirul bun! Lestat e prea ironic!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Nu există răspuns corect, ipocrito.
Există doar o ce are aceeaşi părere ca şi tine. Doamne, şi mai dă şi fundă.

| AnduStyle a răspuns:

Cele doua filme sunt foarte bune. Le-am vazut pe amn2 dar daca as alege intre twilight si interviw with the vampire as alege Twilight, este mult mai interesant si mult mai popular si cel mai important lucru este o poveste de dragoste intre adolescenti, tinadnd cont de ca suntem adolescenti. Inetrview with the vampire este mai mult pentru persoane mai maturehappy Dar de ce trebuie sa alegi cand poti sa le vezi pe amn2?