| Alabalaportocalaping a întrebat:

UHHangry deci nu mai suportI don't want to see mi-am descarcat sims 3, l'am instalat, tot, tot, tot la care cand sa intru in joc imi zice ceva legat de CD acum ca nu e bun si nu stiu ce...cine ma poate ajuta?crying va rogsad dau funda, etc numai ajutati-masad

3 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Probabil este vorba de crack.
ti-am trimis id pe privat mi-e lene sa iti explic aici tongue

| lovegame99 a răspuns:

Pentru asta iti trebuie un crack.mi-a facut placere sa te ajutbig grin

| croncH a răspuns:

1.Daca l-ai luat de pe net inseamna ca nu e legal...adica platit
2.Pentru jocurile depe net trebuie crack
3. Daca nu ai craku in unul dintre foldere. poti sa-l iei deoe net
4. Dupa ce ai luat craku trebuie sa-l instalezi in folderu si partitia respectiva
bafta.:X
AA si pentru jocuri ar fi bine sati instalezi programul Daemon Tool