| greenmile00 a întrebat:

Un horoscop mai pe toate gusturile... voi credeti in chestia asta, cu horoscoapele?

http://fete-singure.miradct.com/horoscop/

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu personal nu. Adică bine, da, sunt câteva generalităţi care se potrivesc pentru fiecare zodie în parte, dar să crezi că ce scrie acolo ţi se va întâmpla mi se pare prea aiurea. L'am citit şi eu de câteva ori, de curiozitate, recunosc, dar prea era "tras de păr".
Succes!

| scrisoarededragoste a răspuns:

Categoric nu!

| GreenEyed a răspuns:

Eu zic ca horoscoapele sunt prostii.Nu ai ascultat si pe la radio sau Tv horoscoapele? Sunt cat mai..simple si generale, astfel incat au sanse sa nimereasca mai multe persoane. Spre exemplu..la zodia Taur se stie ca sunt mai impulsivi, rasfatati, obsedati de chestii materiale si se bazeaza toate horoscoapele pe chestiile astea adica ei toti spun cam aceleasi lucruri, dar in alt format.Pentru cei care cred in horoscoape:sa stiti ca asta e pur si simplu parerea mea si nu inseamna neaparat ca voi gresiti.

| anabatr a răspuns (pentru GreenEyed):

Poate ca ar trebui sa cauti ceva mai detaliat! gasesti pe zodiacool.ro informatii amanuntite despre zodia ta dupa si nu oarecum ci dupa data nasterii. Ai putea sa incerci si sa iti faci o parere

| Jodelle a răspuns:

Nu prea cred in horoscop, legat de prezicerea viitorului insa am gasit site-uri in care am fost descrisa fizic si psihic de zodia mea...