| sebasty2 a întrebat:

Un nou server de minecraft! hamachi: id: NETWORKU MEU si pass: 123 serverul este al meu [ma nusmesc sebasty1] si eu sunt adminul. Ip de la server: 5.245.56.130. Va astept!

2 răspunsuri:
| sebasty2 explică:

Am uitat sa spun ceva e on numai seara

| Anonim9001 a răspuns:

Frate daca vrei sa stii nu multa lume e interesata de hamachi asa ca las-o balta cu hamachi si creeazati bukkit, ti-as da eu instructiuni cum faci asta dar nu am timp acum si aici (dar ma poti contacta la id-ul de Yahoo: selaru.andrei95@yahoo.com