| Roxana2626 a întrebat:

Un prieten m-a invitat la ziua lui de nastere si nu stiu ce cadou sa ii iau. As vrea sa nu fie ceva scump cam pana in 50 de lei dar sa fie ceva dragut. Ma inteleg foarte bine cu acest coleg si plus ca mama lui e profa noastra de romana dar el e super de treaba dar nu stiu ce sa ii cumpar. Cine ma ajuta? fundizzzzzzza?
ps :ii place echipa de fotbal steaua

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Pai cumpara-i un tricou cu steaua si personalizeaza-l cu numele lui

14 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Daca ii place steaua cumpara-i ceva cu steaua tongue crede-ma mergewinking

| ExtraSakadat a răspuns:

Un tricou cu Steaua, un parfum, adidasi...
Funda? :*

| αŁз a răspuns:

Ai putea sa ii CumpeRi un LantiSor din Argintsmug Eu asa Am Facut Cu CoLegu` Preferathee hee Si`l Poarta In fiecare Zi. Dec Ia Placut.big grin da. daca zici ca ii placea steua. Poti sa-i CumpeRi o Minge a Echipei Sau. am mai vazut si papuci de casasmughee hee ii poti comPara Si Un Fulas. Un Fes.Sunt Multe Chestii u Steaua:d FunDa?:d

| NothingImportant200 a răspuns:

Un tricou cu culorile echipei, stiu eu thinking poate o mingie cu "autograful" unui jucator din echipa, sau o imitatie de parfum Girgio Armani na nu stiu cat costa. Eu i-am luat unu original lu tati si a fost vreo 3 mil jum. Nu stiu, chiar n-am idee cat costa o imitatie, dar bafta oricumwinking!

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Mai pui bani cu 2-3-4 colegi si ii luati ceva frumos. Eu zic ca e mai bine asa.

| Boy a răspuns:

Eu m-as bucura sa primesc 50 ron in loc de ceva banal ca cu 50 de ron nu prea poti lua multe si asa cu 50 de ron face ce vrea cu eiwinking

| Gabitza03 a răspuns:

Ii poti lua un tricou cu un jucator de la steaua

| Andreea_2177 a răspuns:

De ce nu ii iei un glob muzical? Eu cred ca e potrivit pentru el. Cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro, sunt mai multe chestii dragute acolo.

| bossweb a răspuns:

Mutu na jucat niciodata la steaua tongue eu zic sa i cumperi ceva sa te tina minte nu parfum sau tricou sau mai stiu eu ce.alea se strica. mai bine i cumperi ceva simbolic decat ceva prost...

| Dina_7138 a răspuns:

Cel mai bine e sa stii ce zodie este, dupa cum ineleg e scorpion, deci, scorpionilor le place fantastica, intunericul, imaginatia, fantezia.Pe ei nu i-ar interesa o bicicleta sau un joc video caci nu sunt interesati de aceste lucruri, insa, o carte cu fantastice le-ar prinde bine.Sau le trebuie ceva ca sa ii duca intr-o lume imaginara, un disc cu ceva filmuri de gen fantastica.Sau ceva la fel o carte dar cu intimplari rar intilnite. Le place actiunea, le plac secretele, descoperirile, ceva ce e ascuns si ei ar putea descoperi, le place visul, dar realitatea pentru ei e o murdarie. Aventura e cea mai potrivita.Deci trebuie sa te gindesti la ceva enumerat de mine mai sus, ceva impresionant, miraculos, inspaimintator, de groaza, straniu...

| Dina_7138 a răspuns:

Carti politiste, carti de groaza, articole de înot, articole cu tenta esoterica (talismane, pietre norocoase, horoscop personal, amulete), flori de mina, obiecte vechi (relicve arheologice), alimente si bauturi fine, carti erotice, carti metafizice (despre reincarnare, paranormal, moarte, spiritism, mistere), carti de tarot, glob de cristal, articole magice, microscop, binoclu, telescop, pahare sau recipiente pentru lichide (vaze), invitatie la un restaurant intim, secret sau la un restaurant cu specific marin, lumanari, articole pentru scufundare, parfum, after shave, colonie, lenjerie intima, articole cu tenta erotica, flori, invitatie la sporturi extreme, parfumuri cu esente masculine, tari, dure, agresive, vestimentatie in nuante de grena, brun, negru, bleu-vert, obiecte metalice, obiecte ce reprezinta scorpioni, pesti, scoici, mamifere acvatice, pasari de apa, pisici, broaste, lebede, broaste testoase, ursi, delfini, foci, betisoare, parfumuri sau esente de aloe, mar, gardenie, lamai, liliac, crin, trandafir, nufar, plante de apa, bijuterii sau obiecte din metalul si pietrele semi-pretioase caracteristice.

| Roxana2626 explică:

am uitat sa va spun ca e scorpion

| Roxana2626 explică:

Si are un tricou de la steaua cu nr 10 parca scria pe el mutu dar nu sunt sigura

| Roxana2626 explică:

La ce te referi prin ceva simbolic?