| emy a întrebat:

Un sincer "La multi ani!" tuturor celor care va serbati maine ziua onomastica, si celor dragi voua! Sa aveti o zi frumoasa, plina de bucurii si voie buna si o viata cat mai linistita!

Răspuns Câştigător
| another_emo_girl a răspuns:

Desi nu am nume de floare, vreau sa iti zic ca e un gest ffff frumos din partea ta.sunt convinsa ca ai adus un zambet pe fata tuturor celor care au citit urarea ta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult!

| emy explică:

@dark.lady:Multimesc pentru apreciere! Sper sa-i fi bucurat pe cei care au citit urarea mea! Asta am si vrut.Imi place sa bucur oamenii cat de mult pot.In plus, imi place sa fac urari.

| emy explică:

Vezi ca eu ti-am votat raspunsul "folositor"si "inteligent". Eu nu obisnuiesc sa dau altfel de calificative.