| xDxDxDxDxD a întrebat:

Un site sau o metoda mai neortodoxa de a strange vizualizari la un videoclip pe youtube? big grin

Răspuns Câştigător
| andreimada a răspuns:

Buna stiu eu un site unde poti sa strangi like la pagini de facebook etc..Acolo trebuie sa iti faci cont Link: www.like.onlinetv24h.com.Sper sa-ti fie de folos!

1 răspuns:
| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Frate.Pune pe youtube un post cu a... o pufosenie de aia de pisicuta sau ratusca ect.S-au foloseste photoshop sa il faci pe JB un claun sau ceva.