| NemNUZ a întrebat:

Un site unde pot sa introduc cuvinte in franceza si sa aud cum se pronunta. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Pe google translate poți.
De tradus nu traduce cine știe ce, dar de pronunțat văd că le pronunță ok.laughing

5 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Google translate
scrii cuvantul in romana, il traduci in franceza si apesi pe un buton mic de sub cuvantul in franceza care arata ca un difuzor pornit si se aude

| RobyFabY a răspuns:

Http://hallo.ro/? l=ro Uite site-ul acesta. Scri cuvantul si in lista de mai jos iti da si mai multe sensuri ale cuvantului + pronuntare. Sper ca te-am ajutat :)

| ionutzwk a răspuns:

Google translate are aceasta functie.

| mariamarylove a răspuns:

Hallo.com
funda?