| madutza555 a întrebat:

Un vanator a omorat un urs un iepure si o cioara cu un singur glont cum credeti ca a facut care ghiceste dau funda si sa-mi ziceti daca va dati batuti

Răspuns Câştigător
| bLacKbaLL a răspuns:

Ursul face mor si moare cioara face cra si capa iar pe iepure la impuscat happy

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai a tras in cioara, glontu a trecut prin iepure si s a oprit in urs [daca nu i asa ma dau batuta]

| madutza555 explică (pentru mona):

Nu-i asa da am sa-ti zic raspunsu printrun mesaj

| Reek54 a răspuns:

A tras in iepure, a trecut prin el, s-a dus in urs, iar ursul l-a scuipat in cioara. rolling on the floor

| mona a răspuns (pentru Reek54):

Interesant cum de ursu a scuipat asa tare in cioara.in fine.nici in 1000 de ani nu m as fi gandit la raspunsu asta[esti tare]

| Reek54 a răspuns:

Ai dat funda utilizatorului gresit, pentru ca ai spus ca cu glontul a omorat toate animalele, dar in raspunsul lui 2 animale mor fara sa aiba legatura cu glontul, deci...

| daydreamer a răspuns:

Iepurele a mancat cioara, ursul a mancat iepurele si vanatorul a impuscat ursullaughing

| Reek54 a răspuns (pentru daydreamer):

Si eu m-am gandit la asta. laughing

| madutza555 explică:

Blackball ai castigat

| madutza555 explică:

Ba da e foarte corect

| oNeboRn a răspuns:

Vanatorul a inpuscat iepurele; Cioara face cra si carapa[sau ceva de genu...]Si Ursul face mor si moare...

| XxMaryuselXx a răspuns:

Raspunsul este : ursul face mor si moare cioara face cra si crapa iar pe iepure la impuscat.