| Matt24 a întrebat:

Unde ai iesi cu prietenii de ziua ta?(in oras)

Răspuns Câştigător
| dcamy99 a răspuns:

Atunci poti sa vedeti un film acasa:cumperi/imprumuti un DVD cu un film care iti place sau poti sa iei filme de net, comandati mancare(pizza sau alte chestii).Asa nu e costisitor ca la cinema sau restaurant.

11 răspunsuri:
| Angellx3 a răspuns:

Hmm paiii la un restaurant ori la o pizza \ cofetarie, la un film in oras [ Cei 3 muschetari, Zori de Zi ]si acasa ori in club.winking

| ゼロの a răspuns:

Oriunde daca ei vor platii.
P.S cred ca la parasutism, apoi la scufundari, apoi un cinema 7D apoi acasa.

| loveusa a răspuns:

Unde fast-food film.etc

| dcamy99 a răspuns:

Eu as iesi in oras la o pizza, prajitura sau altceva de genul asta, apoi la un film.

| dcamy99 a răspuns:

Mdea.cum am zis eu film imediat toata lumea cu filmul.plagiatorilor angry

| Matt24 explică (pentru dcamy99):

Filmul cade din discutie fiindca nu gasesc titluri interesante la cinema

| dezeu93 a răspuns:

Sincer...cum toti avem probleme cu bani, incearca sa gasesti un pub mai ieftin daca stai in Bucuresti iti recomand kulture hause...preturile sunt FOARTE ieftin 3lei berea-shotu de tequilla, 70 de lei sticla de wiskey.BAFTA!

| anonima01 a răspuns:

La o cofetarie,la cinema, o plimbare in parc, etc.

| ana5792 a răspuns:

Pe partie

| Fast92 a răspuns:

Eu am iesit la o pizzerie. apoi la o cafenea... apoi la un club.si acasa.

| deny1695 a răspuns:

Un film 3D, un restaurant, iar seara petrecere in club sau acasa