| StEph_3689 a întrebat:

Unde ai vrea sa fugi in lume?

Răspuns Câştigător
| Summerismine a răspuns:

America

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La Dumnezeu.

| Chris a răspuns:

As vrea sa fug in lume si atat.

| TheCritic a răspuns:

In ...Asia.Mi-ar place sa vad macar odata acest minunat continent insa m-as intoarce acasa.As vrea sa fie o escapada de maxim un an.

| RainUmbrella a răspuns:

Nicaieri e bine acasa dar sa merg intr-o vacanta in toata Europa ar fi grozav! Si cand sunt suparata oriunde fara oameni...cam atat de zis

| JustSimple a răspuns:

In cur.acolo nu te gaseste nimenilaughing)))))

| Ciprian16 a răspuns:

Ei bine in DUBAI sau in LAS VEGAS.cine nu ar vrea acolo sau in insulele caraibilor, sau as mai merge in Alaska ca!

| Amyyyyyyy a răspuns:

Sincer...nu stiu dar atunci cand sunt suparata simt ca vreau sa imi fac o groapa in pamant sa stau in ea si sa plang sa nu mai vad pe nimeni si nimic sa imi inec amarul plangand si sa ma gandesc la oamenii care totusi tin la mine si mi-au facut atata rau si la cei pe care ii iubesc.

| 女明DongRi a răspuns:

Pai inainte sa aiba loc catastrofa din japonia, voiam sa merg acolo. acum mi-ar place oriunde in asia.happy

| CeaCuMasca a răspuns:

In Kenya

| CeaCuMasca a răspuns:

In Kenya.

| MonkeyBoy a răspuns:

Cred ca in Paris.

| laviii a răspuns:

Pe o insula... dar sa nu fie animale salbatice sau nu mia stiu ce goange:-s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza unde, ci cu cine...

| ramona30 a răspuns:

Daca ar fi sa fug intr-o tara as fugi in Chile.

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Oriunde altundeva, dar nu in Romania.Preferabil in Anglia...sau as vrea sa fac o vizita LA-ului...

| StEph_3689 explică:

Makar 2 zile langa IAN S. ...america...o data fara parinti:X:X ce frumos suna:X:X

| Larry12 a răspuns:

Daca as fugii undeva ar fi in Brazilia!
Este o tara extica si m-as distra foarte mult daca as fi si cu persoana iubita!