| Smile<33.! a întrebat:

Unde as putea gasi desenul"sharon spitz" cu subtitrare?happy.
P. s:. ce faine desene erau "pe >vremuri"8-.
>Msbig grin

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Intra pe 220.ro si scrie 'zambetul lui sharon' acolo si gasesti toate episoadele in romana.winking

7 răspunsuri:
| JustLauren a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/zambetul-lui-sharon

e deja tradus...nu stiu daca sunt toate episoadele

sper ca ti-am fost de ajutor

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Http://cartoons.wgz.ro/
si multe alte desene din copilarie 8->

| AGGA a răspuns:

Ioi ec fain trebuie sa ma uit:Xbig grin... ce faine erau desenele alea:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il gasesti si in romana.
Bate pur si simplu la google zambetul lui sharon.
Si eu m-am uitat, dar nu mai sunt episoadele vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur! stii unde il poti gasi? la Veceu in tot rahatul dar...trebuie sa-l speli primadata sa nu-ti miroase cand te uiti la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac desenel. da le poti gasi pe youtube. da in engleza.pe youtube sunt peste 300 de episoade.

| dyenutza01 a răspuns:

Daca vrei sa il vezi, sa stii ca l-a bagat iar pe minimax, de la ora 7 seara:X:X