| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Unde as putea sau cum as putea sa invat sa dansez pe cub? ...sa invat bine ...stiti siteuri care ofera lectii p net?sad

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Stiu ca exista cursuri de dans,, am si vazut cum e un curs de dans, eu am facut cursuri dar in alt domeniu, cand treceam pe langa usa la cei care dansau chiar ma uitam cum se miscari aveau si iesea un dans frumos...doar ca mia mi s-a parut putin cam scump... Dar e posibil sa existe si siteuri cred...

2 răspunsuri:
| sabina a răspuns:

Intra pe http://www.youtube.com/ si cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Eu nu le privesc deloc bine pe fetele alea; e noua versiune a mileniului: in loc de dansatoare la bara se numeste animatoare; cam acelasi lucru dpmeudv; eu am facut dansuri 6 ani si nu m-as duce niciodata sa dansez pe cub aproape dezbracata sa se holbeze toti libidinosii la mine ............inca o data...asta e parerea mea happy sper sa nu ma intelegeti gresit