| Flav a întrebat:

Unde ati vrea sa va treziti maine dimineata?
http://filmic.ro/scurt-metraje/fifty-people-one-question /

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As vrea sa ma trezesc maine dimineata intr-un apartament necunoscut. Sa ma trezesc si nedumerit fiind sa ma uit pe geam sa imi dau seama unde sunt. Si sa imi dau seama ca sunt pe Rue Azais. Sa vad ca la doar cateva sute de metri de mine sunt impunatoarele Basilique du Sacré-Cœur si Saint Pierre de Montmartre.

| Vizitiul a răspuns:

Departe de calomnie, ranchiuna, fatarnicie. Pentru asta, cred ca trebuie sa fiu undeva la 2000 de metrii altitudine.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Chiar mi-ar fi greu sa spun doar o locatie. As dori o calatorie in jurul lumii, calatorie in care sa cunosc oameni si locuri diferite de cultura mea, sa leg prietenii si sa traiesc momente alaturi de acestia. Nu m-ar interesa un moment...ci pur si simplu imi doresc sa vad cat mai mult, sa cunosc cat mai mult. Sunt avida de cunoastere, dar imi este peste puteri sa fac acest lucru. Chiar daca am o varsta, n-ar fi un impediment, doar banii m-ar tine pe loc! N-as umbla dupa genti Vuiton sau haine de la case renumite de moda, ci pur si simplu as merge pe strazi, alaturi de oamnei, as vedea cu ochi mei viata altor popoare si desigur minunatile fiecarei tari. Sigur m-as intoarce mult mai bogata si fericita! Daca tot imi ceri un loc anume, curiozitatea si cunoasterea m-ar indrepta spre Machu Picchu.

| Alisa a răspuns:

Aici, in bratele lui, sa uitam pentru o clipa de tot ceea ce este in jurul nostru, probleme, ura, scandaluri, etc.

http://farm4.static.flickr.com/3070/2947897164_c77df2eac3.jpg

| SupraDozaDeVise a răspuns:

La un hotel de 5 stele la Mare cu familia whistling

| Blake1 a răspuns:

In new york sau londra si nimic mai mult restul vine de la sine:X:X:X

| Raluca_1748 a răspuns:

Nu are importanta locul. Doresc sa fiu solitara, sa privesc cerul instelat, sa visez la iubirea platonica si sa-mi amintesc de clipele din copilarie.

| Andruu_6391 a răspuns:

Buna.Acasa la iubitul meu ca mie super dor de elsad

| Nu cOnTeAzA! a răspuns:

Hmm, as vrea sa ma trezesc pe malul marii, alaturi de prietenul meu, sa fie noapte, luna sa se kontopeska cu valurile marii, si sa formeze acea stralucire, o stralucirea ca sa reaprinda sufletele noastre si sa reapara iarasi o skinteie intre noi.Sa mergem descultz pe nisip, tinindu-ne de mina...vai,visez!

| lucika_6383 a răspuns:

As vrea sa ma trezesc la Italia caci acolo e iubitul meu. de care mii tare dor

| IngerashCuCoasa a răspuns:

Ori unde dar nu mai vreau in Romaniabig grindeja m-am saturat pana peste cap de oameni de aicilaughing

| Danyela_2238 a răspuns:

Buna eu as vrea sa ma trezesc in bratele iubitului meuhappype o insula exotica sa nu ne cunoasca nimeniwinkinghappy