| Musette a întrebat:

Unde gasesc cantece pentru copii?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Si pe you tube! Introduci titlul cantecelului cautat si... daca e postat il gasesti!

9 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

LA MAGAZIN!

| viorel2c a răspuns:

Instaleaza StrongDC (sau ceva ce seamana)si intra pe hub-uri romanesti.Gasesti tot ce vrei.

| flaviak a răspuns:

Pe trilulilu poto sa incerci dar numai daca stii numele cantecului. Noroc happy

| flaviak a răspuns:

Cami are dreptate ai multe locuri unde poti gasi cantece...phbbbbt

| julie a răspuns:

Cel mai adesea dai de astfel de cantece in magazine speciale cu articole pentru copii. unde se gasesc si dvd-uri cu desene.sau ia legatura cu o gradinita si roaga-i pe cei de acolo sa-ti faca un cd cu muz.pentru copii.bineinteles contracost.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de cantece cu copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furnica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde caut cantecul pe o banca mica locuia o furnica

| cami_1122 a răspuns:

Google! piata!? Cd`uri. ce intrebare.