| cookie_1240 a întrebat:

Unde gasesc o subtitrare pentru "Cirque du Freak: The Vampire's Assistant"?
am cautat si eu dar nu prea am gasit big grin

Răspuns Câştigător
| jl12w7 a răspuns:

Http://www.subs.ro/......ant-/23144

15 răspunsuri:
| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Si eu caut de ceva timp dar nu am gasit.Am gasit doar in spaniola. Daca gasesti lasa si tu linkul aici te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cirque du Freak The Vampire's Assistant 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai postati aiurea, unii dintre voi ati pus niste site-uri numai asa ca sa va aflati in treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratati mai sunteti lasa-ti dreq link-uri pe care se gaseste ce are nevoie lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine o sa fie pus online pe http://topfilmeonline.net/ cu tot cu subtitrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate vedea online cu subtitrare pe www.topfilmeonline.net la o calitate excelenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate vedea online cu subtitrare pe www.topfilmeonline.net la o calitate excelenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.podnapisi.net/......ri-p685970 asta este ce am gasit eu sper sa fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.radiofly.ws/ aici gasesti si subtitrarea si filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati lasat numai porkarii nimic nu e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap