| piulita1112 a întrebat:

Unde gasesc sa cumpar si eu machete auto modele 2010-2011 la scara 1/18, dar sa nu fie din omv, petrom sau selgros, metro pentru ca sunt prea scumpe

1 răspuns:
| viitortatic a răspuns:

Salut,cel mai usor este sa cauti pe internet ceea ce doresti, sunt mult mai ieftine decat in magazine
cauta in magazine de jucarii de altfel, poate gasesti marimea dorita
cu mai mult nu te pot ajuta, decat cu o idee, nu sunt in domeniu dar sper sa fie bine venit sfatul
bafta