| wakeup a întrebat:

Unde imi scriu adresa de facebook sa apara asa http://www.facebook.com/wakeup?

6 răspunsuri:
| chie a răspuns:

Cum intri pe FB, vezi in dreapta-sus 3 chestii: Home | Profile | Account.
Click stanga pe Account si dai la Account Settings, unde vei vedea mai multe sectiuni, precum: Name, Username, Email, etc.
Si dai la Username, unde-ti introduci wakeup, sau orice altceva vrei tu.
Insa ai grija, odata ce l-ai bagat, nu-l mai poti schimba.

| chie a răspuns:

Hmm, "verify your account"... thinking
Nu ai primit un mail pe id-ul cu care te-ai inregistrat pe site, in care iti era explicat sa dai click pe acel link ca sa-ti activezi profilul?

| chie a răspuns:

Hmm, ciudat.
Si eu mi-am setat un nume pentru url, dar nu mi-a cerut nr de telefon.
Fie, eu nici n-am intampinat problemele tale.
Oricum, pentru putin si sarbatori fericite si tie!:*

| wakeup explică:

Da da nu merge scrie Before you can set your username, you need to verify your account.

If you have a mobile phone that can receive SMS message, you can verify via mobile phone. If not, please try to register your username at a later time. ASTA SCRIE imi cere nu stiu ce dracu de telefon

| wakeup explică:

Before you can set your username, you need to verify your account.

If you have a mobile phone that can receive SMS message, you can verify via mobile phone. If not, please try to register your username at a later time. ASA SCRIE ACOLO

| wakeup explică:

Chie am resusit trebuie sa scrii nr. tau de telefon si facebook iti trimite o parola si dabea dupa poti sa-ti puiwinking ORICUM MS si sarbatori fericite