| Mew a întrebat:

Unde in Webkinz World trebuie sa intru pentru imi permite accesul la KinzChat Plus? Ei imi spun ca trebuie sa intru in "Zona Parintilor" si apoi la "Gestitionati accesul la KinzChat Plus" dar nu gasec intrebarea! HELP!

Funditawinking

Răspuns Câştigător
| clara11 a răspuns:

Intra in zona parintilor si da pe KinzChatPlus sau ceva de genu si te descurci tu de acolowinking am primit fundita?

2 răspunsuri:
| Mew explică:

Da passy asa e
tu ai cont pe webkinz?

| passy a răspuns:

Vezi ca daca vrei sa intrii pe chinz chat plus el are program o sa vezi pe o tablita intre ce ore este descis. apesi pe tablita si apoi iti va arata programul intre ce ore este descis ok?
si acum fundita scuze sunt noua si vreau si eu o fundita macar una.