| Freaky a întrebat:

Unde pot citi "De la noi la Cladova" - Gala Galaction (un link)?

3 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Opera in totalitate pe net o gasesti doar in urmatorul caz : http://www.referat.ro/referate/De_la_noi_la_Cladova_d0ae0.html deoarece de aceea exista biblioteca. Nu strica sa umblati si pe acolo, ca prea mult net. te face cam prea obsedat de putinul-tot spus din rezumat;) daca ma intelegi :). Deci sfatul meu eeeeste. DU-TE la Biblioteca!;)

| Freaky explică:

Pai chiar crezi ca nu am fost? Ultimele 2 carti aau fost imprumutate de 2 colegi de'ai meitongue nu ceream degeaba un linkwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu singura caut