| mdeex_3581 a întrebat:

Unde pot gasi cele mai tari statusuri in limba engleza.

Dau fundawinkingkisskisskisskisskiss

Răspuns Câştigător
| NoNaMe_7575 a răspuns:

Poti sa le pui in romana pe google translate si le traduci in englezawinking

5 răspunsuri:
| nikywillrock a răspuns:

Doamne Dumnezeule...
Statusul este menit sa iti prezinte STAREA DE SPIRIT. Daca vrei sa iti exprimi starea de spirit fa-o prin versurile melodiei pe care o asculti (cel mult,dar si asa mi se pare stupid), sau spune cum te simti pur si simplu!,fii creativa ffs`.Sau citate din cartea pe care o citesti (daca citesti,si daca pui un citat ca ti se pare frumos doar,nu ca ai intelege nu stiu ce filozofie din el,tot STUPID e).
Cel mai penibil e ca tu ceri. diferite citate (prin care tu nu simti ABSOLUT NIMIC)(ah,sa mentionam,in limba engleza,pe care probabil o intelegi dar nu stii sa te exprimi folosind-o,ca altfel nu ai cere citate in lb engleza,oki,inteleg,daca nu stii sa formulezi o fraza in engleza atunci nu cere status-uri in limba engleza,de fapt, nu cere deloc, fa-le chiar tu.
De ce ceri "originalitatea"? F*ck it.

| mdeex_3581 explică:

Esti cam dusa cu pluta nikywillrock nu prea ai minte deloc in capdorul ala al tau...cati ani ai vea dupa mintea ta nu intreci mai mult de 2 ani