| Farcas a întrebat:

Unde pot gasi chesti despre iubire? nu prea stiu sa ma exprim ca nu stiu cum le zici. ii vb de chestile alea care le deschizi si iti zice de exemplu un ursuletz te iubesc.sau scrie pe ecranu calculatorului i love you etc.stiu doar ca au la sfarsit scris,, exe,, Cine ma poate ajuta sa`mi dea cateva?

2 răspunsuri:
| Farcas explică:

Nu pot sa trimit mesaje pe privat. daca vreti lasati`mi voi pe privat id.mersi muult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeei, am eu ceva super dragut de genu asta :X:X:X:X. mie mi l-a trimis o prietena. daca il vrei, lasa-mi pe privat adresa ta de mail si ti-l trimit!