| M4RK a întrebat:

Unde pot gasi farse pentru telefon?(adica sa suni pe cineva si sa ii pui farsa, sa vorbeasca el singur cu telefonulhee hee)

34 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salutare! Un sfat prietenesc: lasa-te de prostii, si apuca-te de lucruri mai importante...

| Dragosgan a răspuns:

Un sfat si mai bun... Du-te la OTV, la Fatu si te instruieste el.Si dupa cateva zile de farse te trezesti cu capul spart!

| M4RK explică:

Doamne, angry dati-mi un link daca nu hai pa

| M4RK explică:

@pissicutzzamik mersi kiss

| M4RK explică:

Pisicutzzamik merita folositor nu voi happy
ti-am dat funditahappy

| JoJo a răspuns:

Uite aici una cu o bunicuta:)
http://www.mediafire.com/? jc1vjabjmmj

| M4RK explică:

@Jojo multumesc kiss

| JoJo a răspuns:

Npc uzZzZzU happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappy
nu stiu sa iti raspund cam de unde ai putea sa iei ce vrei tu dar ai grija...
te sfatuiesc sa te lasi de ele caci un prieten de-al meu a patit-o:-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.farsedetelefon.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok esti tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca e riscant. fa farse la anunturi din piata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa farsele te sfatuiesc sa le lasinu fi ipocritk o sa o patesti intr-o zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi farse pentru telefon?(adica sa suni pe cineva si sa ii pui farsa, sa vorbeasca el singur cu telefonul )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey... Gregory maine e 1 aprilie si tu spui sa nu facem farse. Esti un LuSsEr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sthiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hobo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasate de prostii din astea. tu cum te-ai simti in locul acelei persone?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici aici http://www.youtube.com/watch?v=PY04z8WRGZ8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe strong...sunt destule

| ly01 a răspuns:

Pe youtube scrii farse la tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube bai inteligentule (bine inteles daca si cei ala youtube)
uite linkul http//.www.youtube.com//farse la telefon//. com
o si mare chestie atv cine nu mai are atv am si eu si am facut scheme mai tari ca tine si am trei intrebari daca vrei sa imi raspunzi (pentru tine) cati cm cubi are motoru? al meuare 107cm cubi
atv tau cat prinde? al meu o prins doua sute la ora!
atv tau o urcat vre o data pe muntele iarna? al meu da!
na pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi farse pentru telefon?(adica sa suni pe cineva si sa ii pui farsa, sa vorbeasca el singur cu telefonul )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la mata in cur! ia vezi dac are pe acolo vreo farsa!rolling on the floor)

| IulianTare a răspuns:

Ma puteti ajuta sa gasesc o inregistrare pe care s-o pun pe telefon si sa ma prefac ca sun la politie si sa dau la cineva telefonul si sa vorbeasca cu inregistrarea. va rog ajutati-ma happy

| IulianTare a răspuns:

Ma puteti ajuta caut o inregistrare de politiei pe care s-o pun si sa ma prefac ca sun la politie si sa ii dau la cineva telefonul si sa vorbeasca cu inregistrarea. va rog ajutati-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niti eu nu stiu
si caut in truna 8-x

| vladone1998 a răspuns:

Suna cu #31# suni cu numar ascuns