| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi imagini cu inimioare care stralucesc sau chesti de genul asta pentru telefoanele nokia?

9 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Vrei un sfat prietenesc? daca vrei ca telefonul sa reziste mult, mai bine nu-ti pune imagini care stralucesc sau se misca

| Iuly006 a răspuns:

Poti cauta pe www.gallery.mobile9.com
poate gasesti ceva in genul

| KisaTheCute a răspuns:

Http://www.zedge.net... Selectezi modelul de telefon pentru care doresti sa scoti wallpapere, sunete, teme si aplicatii si dai ok. Apoi caut. IN + ai si idei de mesaje in caz ca esti in pana de idei. :* Mult succes

| florynnaa a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai scrii si uh pe google poze cu inimioare care stralucesc doamne chiar nu te ducea capatanalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea este frumoasa! dar despartirea este dureroasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna poti sa scrii pe google imagini stralucitoare