| AmyAmaLyAAA a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele la olimpiada judeteana de romana iasi? va rog un site!

funda! VOT!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Le gasesti pe http://colegiulnegruzzi.ro/1/OJROM%20REZULTATE%20Sitse.pdf

Sper ca te-am ajutat! Si mult succes, si eu am participat :)

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Pentru anonimul de deasupra mea:
S-au afisat deja, aseara in jur de 1 noaptea! Insa acum site-ul e stricat. Insa crede-ma, chiar s-au afisat...

| AmyAmaLyAAA explică:

A 5a

| AmyAmaLyAAA explică:

App.Ray,cat ai luat?

| Needle a răspuns:

Pai la ce clasa

| Dope a răspuns:

Http://www.edu.ro/index.php/articles/7917 sper ca te-am ajutat ( vezi ca trebuie sa o salvezi in comp ) papa, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce clasa esti? Si eu am fost...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negruzzi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.colegiulnegruzzi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se afiseaza la Negruzzi pe 20 dimineata fara contestatii si pe 22 rezultatele finale.Nici un site nu le afiseaza mai devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad conform a ce stiu eu se afiseaza doar la scoala pe moment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegiul National Negruzzi