| MrWrestleMania a întrebat:

Unde pot viziona canalul Movies24 online... da sa si mearga pe bune. FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy din cate stiu eu acest canal nu mai este, sau ia schimbat denumirea, eu il aveam si acum in locul lui e alt post se numeste Filmbox... uite ce am gasit pe google
Din data de 1 octombrie a.c., canalul de filme Movies 24 a decis unilateral întreruperea definitivă a emisiei programelor sale în România şi va dispărea de la toți operatorii din România.