| DimLight a întrebat:

Unde sa merg sa ma relaxez in Romania?
dati-mi niste idei de statiuni tratament, montate, etc. unde ati fost mai recent si v-a placut, exclus orice alta tara(abia am venit din afara)
daca se poate sa imi spuneti ce avantaje are statiunea/zona care o recomandati, merci.

4 răspunsuri:
| draand28 a răspuns:

Hotel Paradiso, Mangalia. Hotel luxos, sali de tratare si plaja si Marea Neagra chiar in fata.

| anonimaaiaa a răspuns:

Baile Figa din Beclean happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La Baile Felix sunt niste stranduri cu apa termala unde te poti balaci zile intregi

| Cameliapantiru a răspuns:

Eu am fost recent la Sovata. Este o statiune frumoasa, curata si bine intretinuta, care ofera destul de multe distractii si oportunitati de petercere a timpului. Am petercut doua saptamani in aceasta statiune si as fi dorit sa mai stau, nu m-am plictisit nicio secunda. E placut ca e si aer curat si racoros, de munte, dar este si Lacul Ursu, cu apa sarata, si poti face baie si plaja, la fel ca la mare. Iti recomand si tie sa vizitezi Sovata, eu am plecat acolo foarte obosita si m-am intors relaxata si refacuta complet. Vacanta placuta iti urez!