| anonim_4396 a întrebat:

Unde se pune gta san andreas save game salvat de pe net?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

C:\Documents and Settings\USER\My Documents\GTA San Andreas User Files.......joaca 4, asta e cu grafica varza si e si pe shader 1.1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pun in locul in care ai salvat cand te-ai jucat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In my documents gta sanandreas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In my documents se punewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In my document la gta san andreeas use game si se da clik dreapta pe izac extrage aici iar apoi intra in joc la load game si apesi pe misiune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisicuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde la-i salvat

| AddXf a răspuns:

Dar eu am facut asa...si cand intru in joc imi apare numele ultimei misiuni dar ma da de la prima misiune.happy ce pot face? ajutorr