| marc3ll a întrebat:

Unde trebuie sa pun codul unui skin pentru hi5 ca sa imi schimb aspectul?-am cautat pe alte site si scrie la personalizate profil si nu aflu

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Dupa ce dai copy la cod, il pui la "about me". Dar unele skin-uri trebuiesc puse unde scrie "customize profile"(particularizare profil) si asta o sa-ti apara sub poza profilului dupa ce scoti skin-ul acela care il ai deja.happy
Adica sa nu ai niciun fundal.

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La about me.

| JackieSue a răspuns:

La "About Me" Section sau la sectiunea "despre mine" ....nu uita sa dai salvare profil ca nu-ti merge la nimic altfel.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge sad