| alexandra2000ale a întrebat:

Unde va place sa va petreceti timpul?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Endevă în singurătate. De obicei în bibliotecă sau în camera mea, dacă e goală.
Îmi place să fiu doar eu şi muzica/o carte/o foaie şi un creion.
Numai bine!happy

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Având în vedere că nu am prieteni, nu am cu cine să ies, nu am cu cine vorbi, majoritatea timpului mi-l petrec în camera mea, singură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e evident că pe net?:X

| Carmen100 a răspuns:

Imi place sa stau cu prietenii, sa iesim, cu verisoarele mele si daca nu am ce sa fac imi place sa stau pur si simlu la bucatarie sa ma uit la televizor.Dar cel mai bine ma simt cu prietenii pe strada happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Prefer sa-mi petrec timpul liber citind o carte buna sau ascultand muzica preferata ori plimbandu-ma cu a mea catelusa. Dar locurile tale ideale pentru petrecerea timpului liber caresunt?

| alexandra2000ale explică (pentru Euletitia):

Acasa cu familia, cu persoanele apropiate din viata mea, in parcul Nicolae Romanescu, in camera mea (singura), ascult muzica (in fiecare zi)...

| HellGirl666 a răspuns:

✰ În camera mea.

| bumtzbumtz a răspuns:

Pe pc, cu familia, afara cu prietenii...

| Pusilove39 a răspuns:

Afara cu prietenii...Cu chipsuri, o bere cu lamaie.laughingCeva de genu'

| Andrada112 a răspuns:

Acasa

| ingerultau01 a răspuns:

In oras cu prietenii la o iesire in aer liber unii si-l petrec citind

| costi5289 a răspuns:

Acasa cu familia