| anonim_4396 a întrebat:

Unde vei merge în această vacanță?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La tara si sa speram, la mare happy

| dany3la a răspuns:

Am fost saptamana trecuta in Turcia, saptamana asta pe la stranduri si saptamana viitoare ma duc la mare.

| Lollάღ a răspuns:

Vara asta voi sta acasă :p.

Am foarte multă trabă şi nici nu îmi permit să mă duc la mare, la munte sau în alte ţăriwinking.

Tu unde te duci? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Sosetuta,
Iti scriu aceste randuri ca sa stii ca ti-am scris. Daca nu le primesti, anunta-ma sa iti mai trimit o data mesajul.
Ma intrebi unde voi merge la mare sau unde am mers la munte? Nu conteaza care. Eforie Nord si Brasov. Ieste fain, domle. De asemenea, ma voi diuce in halta tara n-am hotarat unde.
La revedere si o vacanta placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mă duc la mare. Asta mică, drăguță și neagră.

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Am fost in Egipt si saptamana viitoare la munte.

| SmileToMe a răspuns:

Care este mancarea ta preferata la gratar? a. frigarui de pui cu legume b. ceafa de porc c. ciupercute cu cascaval Afla totul despre cele mai gustoase gratare!

reclama pe pagina intrebarii tale:]