| dodicuta a întrebat:

Urgent! Am GTA San Andreas MUltiplayer si mi-am facut prea multe conturi si nu pot sa mai joc.Ce sa fac? Funda! Scuze de categorie...

2 răspunsuri:
| Laurenntiumihhai a răspuns:

Pai in primul rand depinde ce versiune de s.a.m.p ai (0.3x e recomandat) in primul rand dezinstaleaza s.a.m.p-ul si instaleazãl din nou SI NU UITA FA-TI UN CONT DOAR PE UN SERVER NU-TI FACE MAI MULTE PE MAI MULTE SERVERE!

| cRysHuuu a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu un administrator din staff si explica-i problema ta sau intra pe forumul serverului si incearca sa ceri ajutor cred ca este unul pe acolo care o sa te ajute acum depinde si de ce server poate ca nu este permisa creearea de mai multe conturiwinking