| BauBauMyu a întrebat:

Urgent! am luat o carte noua de la biblioteca si mi s-a spart laptele in ghiozdan, udandu0se cartea si acum a prins o alta culoare...cum sa fac sa nu mai fie culoarea,sa fie ca la inceput, ca ma omoasra bibliotecara.

Răspuns Câştigător
| Samoyed7 a răspuns:

Da, nu prea poti face nimic, dar eu zic sa iei una noua, dar totusi si-ar da seama ca nu e a biblioteci deoarece are niste numere la inceput! Eu zic sa spui adevarul si sa platesti!winking

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna, nu te speria, i se putea intampla oricui. Cartea trebuie platita, din pacate. O seara placuta!

| wintermee11 a răspuns:

Urgent,fugi repede si cumpara o carte noua.Invata sa fi raspunzator, chestia asta, deloc simplista te va modela si-ti v-a aduce multe beneficii pe parcursul vietii.Numai bine!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu poţi curăţa cartea. Trebuie să cumperi una nouă să o duci la bibliotecă sau să o plăteşti.

Pa-pa.

| LTAA a răspuns:

Mai bine cumperi o carte noua!

Succes!

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Nu ai ce să faci decât să o plătești sau să cumperi alta.