| chinezoyu a întrebat:

Urgent! Ce ziceti merita un Xbox 360? E mai bun PC?

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Eu votez PS 3 happy. Xbox360 are multe probleme neplacute :p

| c0rn3l1uss a răspuns:

Xbox 360 e cel mai bun.

| cocoju92 a răspuns:

Daca esti baiat destept eu zic ca iti iei Xbox. Daca tii neaparat sa iti iei PC iti trebuie multi bani ca sa il faci bun pentru jocuri.Cumperi o unitate si dupa aceea dai o gramada de bani pe piese sa obtii performante bune.Eu zic ca Xbox 360 e alegerea perfecta pentru jocuri.

| dmrtr a răspuns:

XBOX 360! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e veche, dar toti vorbiti prostii. Voi stiti cati FPS are un PC fata de un Xbox? Merita sa dai 30 mil. pe un PC decat 13 pe un XBox, care se blocheaza si e Microsoft. 30% si un PC e Microsoft, dar nu are atatea freeze-uri cate are Xbox 360.
Daca nu ai bani mergi pe XBox, daca ai, cumpara un pc si pune-l pe o plasma/lcd. Vei vedea diferenta.

| patricia14 a răspuns:

Cred ca Xbox 360... E mai bun...