| Sănduțța a întrebat:

URGENT! Cum sa sterg un loghin de pe skype? Adica cand intrii atunci iti apare loghinul si parola. Loghinu cum se sterge? Sau skype-ul cum se dezinstaleaza?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate ajută:
http://www.videotutorial.ro/? p=431

| Claunicks a răspuns:

Stiu ca e tarziu pentru cel ce a pus intrebarea dar raspunsul corect e urmatorul.
Deschizi partitia /C, apoi Tools, Folder option, View, Show hidden folders, Apply, apoi te intorci la partitia C, Document and settings, Sanda(sau Sandel), Aplication data, Skype, si acolo iti gasesti numele(probabil tot Sanda) Sau Sandel. happy
Ca sa nu ti se vada in continuare fisierele ascunse, reintri inapoi la Tools, folder options, view etc si bifezi de data asta Do not show hidden files and folders. Apply din nou si gata.

| AlexandraMaria9999 a răspuns:

Da pe butonul verde pe care scrie crastdesp