| KisaTheCute a întrebat:

URGENT! La Barn Buddy am nevoie de 20 de vecini ca sa imi iau catel, am 20 de vecini dar tot imi arata chestia cu b" Request 20 neighbors ". Ce am fac? crying. Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai 21, ca in prezent tu ai 20 cu tine. happy
PS: daca joci pe facebook, da-mi add ca eu am caine dar mai vreau vecini big grin "alexandra shinoda" sunt eu, prima la cautare

2 răspunsuri:
| Micutza_5619 a răspuns:

Pai iti trebuie 20 fara tine.cu tine trebuie 21 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba in ***, eu am 24 si tot nu merge:|... Mie imi zice ca am nevoie de 30 de vecini. Uite [ http://www.tpu.ro/......-so-let-s/ ]