| ♥Anto* a întrebat:

Urmareste cineva John&Kate+8 pe discovery travel&living?
am ratat ceva episoade. dc s-au despartit cei doi? mai locuiesc impreuna?

Răspuns Câştigător
| adelinee a răspuns:

Da eu urmarescbig grin
cei doi s.au despartit din cauza ca presa spunea ca jon se intanlea cu o femeie.adica cel putin asa stiu eu.si din cauza ca numai se intelegeau.si nu numai locuiesc impreuna copii au ramas la kate iar cand vine randul lui jhon sa stea cu copii kate pleaca de acasa pentru a ramane jhon singur.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s-au despartit.se pare ca john era impotent, iar kate pur si simplu nu a mai suportat