| silver19 a întrebat:

Urmareste cineva LOST de aici? mai sunt cateva episoade si se termina cel mai misterios serial happy care credeti ca va fi finalul pana la urma? mai ales ca avem si 2 lumi paralele laughing mai sunt cateva episoade ramase si o GRAMADA de mistere straight face

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Se trezesc toti din somn intr-o sedinta si se mira ca au avut acelasi vislaughing
Ultimul sezon il vad dupa ce se termina de difuzat. Nu-mi place sa astept o saptamana pentru un episod, deja uit si imi dispare interesul. Eu vad cate o serie in cateva zile. Momentan ma uit la 24 big grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

Euuu urmaresc :X:X.

E foarte frumos, nu stiu cum se va termina, adica nu vad cum in cateva episoade se clarifica tot.

Cine stie, poate se termina cu To be continued... si peste 10 ani cineva mai ingenios isi da seama cum sa faca continuarea.
Eu cred ca mor toti (diabolica de mine laughing ), sau se unesc lumile...sau poate ca n'am mancat azi nimic si gandesc in colturi.

| spiga92 a răspuns:

Sper sa fie un final fericit...adica sa scape toti...

| deeah2elen a răspuns:

Eu Eu Euu! Chiar daca am raspuns asa tarziu,Lost mi se pare ca este unul dintre cele mai bune seriale! Totul,actiunea, personajele, ideile, totul a fost gandit atat de alambicat si totusi atat de coerent, incat am impresia ca scenaristii s-au chinuit mai mult ca arhitectii sa pastreze suspansul.