| anonimus20 a întrebat:

Ursus evolution din mamaia se va tine sub aer liber sau in clubul fratelli?
si vreau sa stiu si la ce ora! va dau la toti vot si o sa dau si funda daca ma ajutati!

1 răspuns:
| arrriadna a răspuns:

URSUS Evolution Mamaia va avea loc vineri si sambata, de la ora 18:00, pe Plaja Fratelli din Mamaia. Concertul va fi transmis in direct si pe Facebook, in tabul "URSUS Evolution Live", aflat in coloana din stanga paginii.

Puya va urca pe scena sambata, alaturi de R.O.A, Grasu XXL, Guess Who, The Mono Jacks si Cargo.
E pe facebook la Ursus, dai like si iti apar stirile...